Rezignace

Pokud potřebujete další informace nebo máte nějaké dotazy ohledně našeho prohlášení o odpovědnosti na našem webu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na [email protected].

Všechny informace na tomto webu - - jsou publikovány v dobré víře a pouze pro účely obecné informace. Nezaručujeme integritu, spolehlivost a přesnost těchto informací. Jakákoli akce, kterou podniknete na základě informací nalezených na tomto webu, je výhradně na vaše vlastní riziko. neodpovídá za jakoukoli ztrátu a / nebo škodu v souvislosti s používáním našeho webu.

Z našeho webu můžete navštívit jiné webové stránky prostřednictvím odkazů na takové externí stránky. I když se snažíme poskytovat pouze odkazy na kvalitní a etické webové stránky, nemáme kontrolu nad obsahem a povahou těchto stránek. Tyto odkazy na jiné webové stránky neznamenají doporučení pro všechny obsahy, které na těchto stránkách najdete. Vlastníci stránky a obsahu mohou změnit bez předchozího upozornění a může dojít k tomu, že odkaz, který mohl být "špatný," bude odstraněn dříve, než budeme moci provést jeho odstranění.

Mějte na paměti, že když opustíte naše stránky, jiné stránky mohou mít odlišné zásady ochrany osobních údajů a podmínky, které jsou mimo naši kontrolu. Před zapojením do jakéhokoli obchodu nebo nahráním jakýchkoli informací se ujistěte, že jste zkontrolovali zásady ochrany osobních údajů těchto stránek a jejich "obchodní podmínky".

Souhlas

Používáním našeho webu souhlasíte s naším prohlášením o odpovědnosti a jeho podmínkami.

Aktualizace

V případě, že aktualizujeme, upravíme nebo provedeme jakékoli změny v tomto dokumentu, tyto změny budou výrazně zveřejněny zde.